wtorek, 11 września 2012

Dekoracja ścienna

Dekoracja ścienna - rodzaj obrazu przestrzennego. Wykonana na bazie styropianowej o średnicy 50 cm. Przygotowałam ją z myślą o najbliższych warsztatach. Połączenie klasycznego utwardzania ze Stone Art + patyna.
Praca zapewne poruszająca i zmuszająca do przemyśleń, może odrobinę mroczna, ale czasami o to właśnie chodzi aby stanąć i zastanowić się nad przekazem. Nie będę ujawniać swoich odczuć, chciałabym aby każdy dostrzegł to co serce mu dyktuje. Jeżeli zechcecie to podzielcie się ze mną swoimi.2 komentarze:

  1. Piękna jest :) Czy taka kula będzie wykonywana podczas Jarmarku Aktywności Twórczej? Byłam na poprzednim jarmarku i żałowałam, że nie wzięłam udziału w warsztatach z obrazem - cudne były te prace. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziekuję bardzo za miłe słowa. Na jarmarku będzie cos innego w klimacie świątecznym, bardziej w formie bombki. Ta praca jest bardzo duża bo 50 cm średnicy i wymaga kilku ładnych godzin pracy :) Dziś zamieszczę na blogu to co będzie przedmiotem warsztatów na Jarmarku. Pozdrawiam i zapraszam

      Usuń